Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Home

Otwarcie Orlika

4 maja 2020r.


W związku z decyzją o  otwarciu boisk w czasie zagrożenia epidemicznego Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r. poz. 792), zorganizowane grupy 6 osobowe zainteresowane korzystaniem z orlika proszone są o kontakt i zgłoszenia telefoniczne ze szkołą pod numerem telefonu 34 3659919 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00 w celu ustalenia godziny i zasad treningu oraz przerw między grupami (min. 15 minut).
Jest to związane z obowiązkiem weryfikacji osób wchodzących na obiekt.

W przypadku osób niepełnoletnich  - 5 osób i jedna osoba dorosła jako opiekun i organizator grupy.

 W przypadku korzystania z infrastruktury o charakterze otwartym obowiązują następujące zasady bezpieczeństwa:

  • · zachowanie dystansu społecznego,
  • · obowiązek zasłaniania twarzy (w momencie dotarcia na dany obiekt sportowy, natomiast przebywając na np. boisku nie ma obowiązku zakrywania twarzy),
  • · ograniczona liczba osób (nie więcej niż 6 osób korzystających z tych obiektów z wyłączeniem ich obsługi),
  • · weryfikacja uczestników (zgłoszenie do zarządcy osób wchodzących na obiekt),
  • · brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego
    (poza WC),
  • · obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt,
  • · korzystanie z osobistego sprzętu treningowego.
Joomla templates by a4joomla