Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Home

Wielki sukces naszej uczennicy!


Uczennica naszej szkoły – Aleksandra Zawilińska zdobyła tytuł Laureatki Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego z Elementami Historii.

W konkursie udział wzięło 9544 uczniów z województwa śląskiego, reprezentujących 1012 placówek oświatowych (szkół).

Do etapu rejonowego zakwalifikowało się 156 uczestników, a etap wojewódzki osiągnęło 53. Zaszczytnym mianem Laureata może się pochwalić 36 uczniów z całego województwa. Wśród nich Ola Zawilińska, która uzyskała najwyższy wynik punktowy (jeden z dwóch) – 47 pkt/50. To olbrzymi sukces!

Uroczystość wręczenia Laureatom okolicznościowych dyplomów odbyła się w dniu 25 marca 2014r. Laureaci byli także zwolnieni z obowiązku przystąpienia do sprawdzianu zewnętrznego dla uczniów klas szóstych kończących szkołę podstawową.

Ola Zawilińska została laureatką Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy dla uczniów szczególnie uzdolnionych.

Uczennicę do konkursu przygotowały: język polski – p. Małgorzata Piekarczyk, historia – p. Lidia Jeziorowska

Życzymy Ci Olu , dalszych wspaniałych sukcesów w kolejnych etapach edukacyjnych.


Joomla templates by a4joomla