Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Home

Sukcesy uczniów klas młodszych

październik 2017r.


      Wielkie Gratulacje! 23 października SP nr 21 zorganizowała międzyszkolny konkurs plastyczny pt.: „Kolory jesieni”, na który przybyli uczniowie z kilkunastu częstochowskich i nie tylko szkół. Uczennice klas trzecich i drugiej godnie reprezentowały naszą szkołę. Pierwsze miejsce zdobyła Kornelia Polańska uczennica klasy 3a, wyróżnienie: Kamila Anders kl. 2a i Milena Sówka kl. 3b, podziękowanie za udział przywiozła Kinga Zatoń uczennica klasy 2a. Uczniów do konkursu przygotowały panie: Agnieszka Krętuś, Agnieszka Kulińska i Iwona Rachwał.

Tydzień później 30 października  kolejny sukces! W Szkole Podstawowej nr 15 odbywa się powiatowy konkurs recytatorski pt.: „Jesień w poezji”. Uczennice klasy 2a Kamila Anders i Kinga Zatoń swoimi występami podbijają serca jury i publiczności i równorzędnie zdobywają pierwsze nagrody. Natomiast Filip Świerko uczeń klasy 3a wraca do szkoły z miejscem trzecim. Uczniów przygotowały panie Agnieszka Kulińska i Iwona Rachwał. Brawa dla naszych młodych artystów.


Joomla templates by a4joomla