Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017r.


Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017 rozpoczęliśmy w czwartek uczestnictwem całej społeczności szkolnej we mszy świętej z udziałem Pocztów Sztandarowych szkoły podstawowej i gimnazjum.  W części oficjalnej zakończenia roku 23 czerwca, zostały wręczone uczniom przez panią Dyrektor i  wychowawców świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe za najlepsze wyniki w nauce oraz 100% frekwencję. Również opiekunowie kół i organizacji wyróżnili nagrodami i dyplomami laureatów konkursów oraz osoby zaangażowane w życie Szkolnego Samorządu Uczniowskiego.

Chwilą szczególną było pożegnanie odchodzącej na emeryturę Pani Wicedyrektor Bogumiły Schab. Kwiaty i podziękowania za wspólną pracę, dydaktykę i wychowanie uczniów złożyli przedstawiciele SSU, przedstawiciela Rady Rodziców panią Martę Sobczyk oraz Dyrektora Szkoły Panią Bożenę Golachowską.

Po oficjalnej części Zakończenia Roku Szkolnego, nadszedł moment na część artystyczną, przygotowaną przez klasy szóste i ich wychowawców panią Małorzatę Grajcar i panią Edytę Krześ. Program pt. „Kocham Cię Szkoło” nawiązywał formą do programu telewizyjnego pt. „ Kocham Cię Polsko”. W duchu potyczki międzyklasowej z wykorzystaniem talentu i humoru, uczniowie klas szóstych zdobyli „przepustkę” do klasy siódmej. Zabawę zakończyła piosenka finałowa odśpiewana przez Maję Sobczyk, a w wakacyjny nastrój wprowadziła nas piosenka w wykonaniu  Joanny Helińskiej z towarzyszeniem Alicji Boleń i Mai Sobczyk.


Joomla templates by a4joomla