Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powitanie wiosny

21 marzec 2011r.


 

Nadejście długo oczekiwanej przez wszystkich wiosny, to zawsze powód do radości. Tak było i w tym roku. Tym razem dzień ten przeżywaliśmy śpiewająco - w rytmie wiosennych, kolorowych, pełnych radości, nadziei i optymizmu piosenek. Do naszej szkoły zaprosiliśmy „człowieka orkiestrę”, który zadziwił wszystkich swoimi umiejętnościami koordynacji grając na instrumentach jednocześnie rękami i nogami a przy tym śpiewając. Piosenkom towarzyszyły różne gry i zabawy, w których z wielką ochotą brały  udział dzieci.


 

 

Joomla templates by a4joomla