Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO "KOCIA MUZYKA"

wrzesień 2010r.

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli we wrześniu w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kocia Muzyka"- organizowanym przez portal edumuz.pl. W eliminacjach szkolnych, do udziału w dalszym etapie komisja (U. Bednarek, L. Jeziorowska" zakwalifikowała 38 prac z klas 2-6) Wybór prac okazał się wyjątkowo szczęśliwy dla uczennic klasy 6c- Klaudii Kowalczyk- zdobywczyni I miejsca (zdjęcie 1)oraz Patrycji Cegieły - II miejsca(zdjęcie 2). Na uwagę zasługuje także praca Tomasza Patrzykonta z klasy 3, który jako jedyny reprezentant naszej szkoły w kategorii klas 1-3 dotarł do ćwierćfinałów (zdjęcie 3). Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.   Joomla templates by a4joomla