Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

DZIEŃ PATRONA

8 październik 2010r.

Świętowanie Dnia Patrona naszej szkoły, jak co roku, rozpoczęła Msza Święta w intencji całej społeczności szkolnej celebrowana w dniu 3.10.2010r., natomiast 8.10. odbyły się główne obchody na terenie szkoły. Dzień rozpoczęły lekcje patriotyczne, potem nastąpiło uroczyste otwarcie Kącika Patrona naszej szkoły z postacią Małego Powstańca. Następnie wszyscy uczestniczyli w akademii, podczas której uczniowie zaprezentowali program artystyczny upamiętniający przeżycia Polaków podczas Powstania Warszawskiego, przygotowany pod kierunkiem pań : Marzeny Jałochy, Lidii Jeziorowskiej i Iwony Orman.Joomla templates by a4joomla