Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NASI MALI ARTYŚCI

październik 2010r.

Od kilku dni prace naszych uczniów (90 prac - uczniów klas 2-6) można
oglądać w Europejskiej Galerii Malarstwa TouchofArt.eu Celem galerii
dziecięcej jest propagowanie idei zaangażowanej sztuki dziecięcej – prace małych
malarzy są przekazywane na cele charytatywne. Dorośli, kupując reprodukcję obrazka dziecka, przekazują cegiełkę o określonej wartości wybranej przez siebie organizacji pozarządowej. Tym samym rysunek dziecka staje się nośnikiem dobroczynnoœci, a mały artysta otrzymuje szansę zaprezentowania swoich umiejętności malarskich szerokiemu gronu miłośników sztuki, nawet jeśli ma tylko kilka czy kilkanaście lat. Oto kilka z nich. Joomla templates by a4joomla