Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

TYDZIEŃ E-TWINNING

25 -29 październik 2010r.

W dniach 25-29.10.2010 r. w szkole SP 52 był obchodzony Tydzień eTwinningu zorganizowany i przeprowadzony przez nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego. W ramach tego tygodnia uczniowie klas I-VI brali udział w następujących zadaniach i konkursach : konkurs baśni i bajek europejskich, konkurs sportowy, filmowy, matematyczno-językowy oraz konkurs plastyczno-informatyczny. Zainteresowani uczniowie pobrali karty pracy ze świetlicy szkolnej a nauczyciele przygotowali wcześniej gazetki tematyczne do wszystkich ww konkursów oraz tablicę informacyjną. Po zakończonym Tygodniu nauczyciele sprawdzili karty pracy i wyłonili po trzech laureatów w każdym konkursie w dwóch kategoriach wiekowych. Zwycięzców uhonorowano dyplomami i wręczono nagrody.  Joomla templates by a4joomla