Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KONKURS NA ANIOŁA

grudzień 2010r.

W grudniu uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie na Anioła, organizowanym przez Zespół Oświaty, Kultury, Sportu,Turystyki i Promocji w Konopiskach, Proboszcza Parafii w Konopiskach, oraz Wójta Gminy Konopiska. Naszą szkołę reprezentowały prace uczniów klas 4-6 oraz klasy 2. Prace te mogliśmy podziwiać również na śpiewnikach kolęd na Jasnej Górze, ich zdjęcia zdobiły okładki śpiewników. Oliwia Sobieraj - uczennica klasy 6c otrzymała wyróżnienie w kategorii klas 4-6. Uczniów przygotowały Małgorzata Grochowska i Urszula Bednarek.  Joomla templates by a4joomla