Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podsumowanie działań w ramach programu Comenius

26 czerwiec 2012r.


Wraz z końcem roku szkolnego nastąpiło podsumowanie działań w obrębie trwającego trzy lata projektu Comenius, w którym nasza szkoła czynnie  uczestniczyła. W tym dniu uczniowie brali udział w różnych zajęciach odbywających się w salach lekcyjnych: układanie puzzli o latarniach morskich (klasy I-III), oglądanie prezentacji multimedialnej o produktach projektu (klasy IV-VI), rozwiązywanie krzyżówki o europejskich latarniach, kolorowanie historyjki o kotce latarnika  Lolly, wysłuchanie wspólnie napisanej przez szkoły partnerskie historyjki o kotce, pisanie listu z podziękowaniem za lata współpracy (klasy IV-VI), wybieranie przedmiotów do kapsuły czasu 3Ls.
Po zakończonej pracy w klasach uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście spotkali  się na sali gimnastycznej, aby podsumować i zaprezentować swoje prace. Uczniowie najbardziej zaangażowani w realizację projektu oraz ich opiekunowie zostali nagrodzeni pamiątkowymi upominkami. Nie obyło się również bez akcentu tanecznego. Dziewczęta ubrane w tradycyjne greckie stroje zaprezentowały tamtejszy  taniec ludowy.

Po zakończeniu prezentacji goście (naczelnik Wydziału Oświaty p. Ryszard Stefaniak, panie z Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji z Warszawy) mieli możliwość obejrzenia pokaźnego zbioru różnych pamiątek przywiezionych z zaprzyjaźnionych krajów, a także zdjęć i prac dzieci powstałych w czasie realizacji projektu.

Szkolnym koordynatorem projektu była p. Dagmara Mroczek.


Joomla templates by a4joomla