Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztaty teatralno – literackie

7 maj 2012r.


Nasza szkoła współpracuje z biblioteką osiedlową na różnych płaszczyznach. Tym razem uczniowie klasy 3b uczestniczyli w warsztatach teatralno – literackich pt.„ Biblioteka dla dzieci” przeprowadzonych przez wolontariuszy z Liceum Artystycznego w Częstochowie. Za pomocą różnych zabaw teatralnych uczniowie zdobywali nowe umiejętności, oswajali się z wystąpieniami na forum grupy, wyrażali emocje ruchem i gestem, słuchali czytanych opowiadań, które były punktem wyjścia do kolejnych interesujących zabaw rozwijających wyobraźnię i wrażliwość. Był to czas spędzony ciekawie i efektywnie, podczas którego dzieci przekonały się, że biblioteka może być również miejscem dobrej i mądrej zabawy.

W warsztatach uczestniczyli uczniowie wraz z nauczycielem bibliotekarzem p. Barbarą Rusinek – Nowak.


Joomla templates by a4joomla