Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pasowanie na czytelnika

4 czerwiec 2012r.


W tym roku pierwszoklasistów powitali członkowie Klubu Mola Książkowego, którzy zachęcali najmłodszych do czytania mówiąc o korzyściach jakie z czytania wynikają. Potwierdził to również Czerwony Kapturek, który czytał chorej babci ciekawe książki i to pomogło jej szybciej wrócić do zdrowia.

Pasowanie na czytelnika to niepowtarzalna okazja do zwiedzania biblioteki.

Pani bibliotekarka pokazała super ciekawe książki oraz czasopisma dla każdego czytelnika i multimedialne programy komputerowe, które uczą i bawią dzieci. A zniszczona książka koniecznie chciała spotkać się z dziećmi, by prosić je, aby ją i inne książki dobrze traktowali.

Pani Dyrektor Bożena Golachowska dokonała pasowania na czytelnika wszystkich uczniów klas pierwszych. Na pamiątkę tego dnia nowi czytelnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Uroczystość przygotowała p. Barbara Rusinek-Nowak.


Joomla templates by a4joomla