Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012

29 czerwiec 2012r.


Zakończenie roku szkolnego rozpoczęliśmy tradycyjnie uroczystą Mszą świętą w kościele parafialnym. Następnie cała społeczność szkolna wraz z rodzicami i zaproszonymi gośćmi zebrała się na sali gimnastycznej. Pani Dyrektor Szkoły Bożena Golachowska podziękowała wszystkim za całoroczny wysiłek i współpracę (nauczycielom, uczniom i rodzicom), dzięki którym nasza szkoła odniosła wiele sukcesów. W dalszej części spotkania uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce otrzymali świadectwa z paskiem i nagrody książkowe, a także ci którzy uzyskali wysokie lokaty w różnych konkursach szkolnych i pozaszkolnych. W tym gronie znalazła się spora grupa uczniów. Rozstrzygnięty został również konkurs „Warto być dobrym”, w którym główną nagrodą był rower. Zwycięzcą tego konkursu została Julia Stawicka z klasy 6c. Gratulujemy!

Drugi etap spotkania stanowiła część artystyczna w wykonaniu naszych uczniów, w której z humorem żegnali szkołę i żywili nadzieję na wspaniałe wakacje.

Odpowiedzialni za organizację uroczystości byli nauczyciele wychowawcy klas III i VI oraz p. Lidia Jeziorowska i p. Urszula Bednarek.


Joomla templates by a4joomla