Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SZKOŁA WSPÓŁPRACY

28 maja 2014r.


     W dniu 28 maja byliśmy na ostatnich warsztatach w ramach projektu „Szkoła Współpracy”. W spotkaniu wzięli udział: ze strony rodziców Pani Natalia Pęczek; ze strony uczniów Kinga Piątkowska i Mikołaj Musialak; ze strony nauczycieli Pani Małgorzata Grajcar i Pani dyrektor Bożena Golachowska. Na zajęciach omawialiśmy działania podjęte na terenie szkoły we współpracy z rodzicami i uczniami. W naszej szkole był to sejmik w dniu 30 kwietnia. Rozpoczęliśmy pracę na opracowaniem Programu Współpracy.  Wybraliśmy tytuł „Razem możemy otworzyć świat dla naszych dzieci”. Nasze pomysły będziemy konsultować z rodzicami, uczniami i nauczycielami. Czekamy także na pomysły wszystkich, którzy są zainteresowani poprawą wzajemnych relacji i podjęciem współpracy między rodzicami, uczniami i nauczycielami. Pomysły można zgłaszać do dyrekcji szkoły, SU i Rady Rodziców, drogą e-mailową bądź na kartkach pozostawionych na portierni. CZEKAMY I DZIĘKUJEMY. Program musimy stworzyć do 28 września. Musi on być zaakceptowany przez wszystkie trzy grupy poprzez podjęte uchwały.

Spośród szkół i przedszkoli, które przedstawią najlepsze Programy Współpracy – wyłonieni zostaną laureaci, którzy w nagrodę wyjadą do Londynu.


Joomla templates by a4joomla