Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziękujemy Ci, Ojcze Święty!

21 maja 2014r.


     27 kwietnia 2014 roku w Rzymie, papież Franciszek ogłosił światu, że Jan Paweł II  wraz z  Janem XXIII zostali zaliczeni w poczet Świętych. Na całym świecie rozpoczęły się dziękczynne Msze Święte, modlitwy i koncerty. Nie mogło być inaczej w naszej szkole. Pod okiem naszych katechetek - pani Katarzyny Górniak i pani Marii Witusińskiej, uczniowie przygotowali piękną inscenizację dziękczynną, która miała być wyrazem naszej wdzięczności za cały pontyfikat Jana Pawła II. Odbyło się to 21 maja,  zaledwie trzy dni po rocznicy urodzin Karola Wojtyły. Cała społeczność szkoły aktywnie uczestniczyła w przedstawieniu, podejmując śpiew wraz z chórem przygotowanym przez panią Katarzynę Górniak oraz oglądając  prezentacje z pielgrzymek i przemówień Jana Pawła II, które zostały przygotowane przez panią Marię Witusińską.


Joomla templates by a4joomla