Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zakończenie roku szkolnego 2013/14

27 czerwca 2014r.


Dziś zabrzmiał ostatni dzwonek w tym roku szkolnym, który właśnie uroczyście żegnamy. Wielu z nas wyczekiwało na tę chwilę z utęsknieniem, by po trudach całego roku zregenerować siły. Ci, którzy solidnie pracowali przez cały rok, dzisiaj zbierali nagrody, pochwały i gratulacje. A było ich wiele: za wysoką średnią w nauce i świadectwo z biało-czerwonym paskiem, za zwycięstwa i osiągnięcia w konkursach szkolnych, międzyszkolnych, miejskich i ogólnopolskich, za 100% frekwencję, za solidną pracę w organizacjach szkolnych i kołach zainteresowań oraz reprezentowanie szkoły na zewnątrz. Szczególne pożegnanie dotyczyło naszych absolwentów, którzy wraz z zakończeniem klasy 6 rozstawali się z nami na dobre. Rodzice uczniów, którzy wyróżniali się swoją postawą pod wieloma względami, otrzymali z rąk Pani Dyrektor Bożeny Golachowskiej listy gratulacyjne za wzorowe wychowanie córki lub syna. Nie obyło się bez wielu wzruszających chwil.

W drugiej części uroczystości  śpiewająco żegnano szkołę, kolegów i koleżanki oraz nauczycieli, którym wychowankowie dziękowali za trud i zaangażowanie w ich kształtowanie, a w humorystycznym programie artystycznym zapachniało wakacyjnym nastrojem. Z życzeniami wspaniałych, słonecznych wakacji wszyscy udali się na upragniony wypoczynek.


Joomla templates by a4joomla