Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wycieczka klas pierwszych do Przybynowa.

czerwiec 2014r.


W czerwcu, klasy 1a i 1b pod opieką pań: Iwony Rachwał, Małgorzaty Skubały i Katarzyny Górniak uczestniczyły w wycieczce do zagrody agroturystycznej ,,Pod Skałką'' w Przybynowie .

Czekało tam na dzieci moc atrakcji: minizoo, gdzie można było własnoręcznie nakarmić wielbłąda, kangura lub osiołka, pogłaskać spragnione pieszczot kózki, w chacie regionalnej zobaczyć jakimi zapomnianymi już urządzeniami posługiwali się ludzie z początku XX wieku, poznać pracę

w kuźni, spróbować trudnej sztuki dojenia krowy oraz własnoręcznego wyrobu masła. Wiele radości

i sympatycznych wrażeń pozostawiły dzieciom  zabawy na dmuchańcach i jazda wozami konnymi po urokliwej Wyżynie Krakowsko- Częstochowskiej, jak również wiejskie jedzenie.

O dobre nastroje zadbało piękne słoneczko.


Joomla templates by a4joomla