Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Komers klas szóstych

18 czerwca 2014r.


18 czerwca  słowami „Poloneza czas zacząć....” klasy szóste rozpoczęły tańcem zabawę kończącą edukację w szkole podstawowej. Przygotowań było wiele, począwszy od zaproszeń, tańca oficjalnego po strojenie sali, przygotowanie cateringu, oprawy muzycznej, strojów i innych drobiazgów.

Z pomocą przyszli rodzice, którzy z pełną odpowiedzialnością zajęli się organizacją komersu i dbali o to, aby wszystko wypadło dobrze. Wychowawcy przygotowywali uczniów do wykonania tradycyjnego polskiego tańca - poloneza i czuwali nad całą resztą. DJ Kamil Czesny, Dawid Klim i Kamil Ciura sprawili się fantastycznie, bo z parkietu prawie nikt nie schodził.

Były nawet zabawy z drobnymi nagrodami. Wszyscy bawili się doskonale! Teraz tylko zakończenie roku szkolnego, odpoczynek wakacyjny i rozpoczęcie dalszej drogi edukacyjnej absolwentów naszej szkoły w gimnazjum.

 Życzymy powodzenia!

 

                                                                         Wychowawcy klas szóstych


 

Joomla templates by a4joomla