Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

I Powiatowy Konkurs o Unii Europejskiej

maj 2015r.


 

W Szkole Podstawowej im Tadeusza Kościuszki w Rększowicach odbył się  I Powiatowy Konkurs o Unii Europejskiej, który przeznaczony był dla uczniów klas IV - VI szkół podstawowych powiatu częstochowskiego. Konkurs odbywał się pod patronatem Wójta Gminy Konopiska.

Celem konkursu było:

- propagowanie oraz pogłębienie wiedzy na temat Unii Europejskiej - szczególnie państw członkowskich,

- zachęcenie do tworzenia prezentacji jako twórczej pracy ucznia, korzystania z różnych źródeł informacji,

- kształtowanie umiejętności wyszukiwania i selekcji wiadomości.

 Przedmiotem konkursu było stworzenie prezentacji multimedialnej ukazującej wybrane państwo członkowskie Unii Europejskiej.

Trzecie miejsce w konkursie zajęła uczennica klasy 6b - Kinga Piątkowska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


 

Joomla templates by a4joomla