Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wycieczka klas drugich

kwiecień 2015r.


     Korzystając z pięknej wiosennej pogody, uczniowie klasy 2a i 2b wraz z opiekunami p. Iwoną Rachwał, p. Małgorzatą Skubałą i p. Marią Witusińską udali się na Wyżynę Krakowsko – Częstochowską, by podziwiać jej piękno i zabytki – ślady naszej przeszłości.

Dzieci z zainteresowaniem zwiedzały zamek w Bobolicach, oglądały ruiny zamków w Mirowie i Olsztynie oraz słuchały podań i legend z nimi związanych. Na zakończenie wyprawy, głodnych ale zadowolonych uczestników wycieczki, ugościła pizzeria w Olsztynie.


Joomla templates by a4joomla