Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Europy

28 maja 2015r.


     28 maja 2015 roku odbył się w naszej szkole Dzień Europy organizowany przez Szkolny Klub Europejski. Apel poprowadzili uczennice Natalia Maciejczyk   i Julia Zawada z klasy 6a.

Uczniowie naszej szkoły mieli do wykonania dwa zadania. Pierwsze z nich polegało na tym, aby cała klasa wspólnie przygotowała plakat, który przedstawiałby ich skojarzenia oraz wiedzę, o wylosowanym kraju Unii Europejskiej. Drugie zadanie to prezentacja przygotowanego plakatu przez  reprezentantów klasy ubranych w kolory flagi tego państwa.

Uczniowie wszystkich klas wykazali się, dużą wiedzą i pomysłowością przy tworzeniu i prezentowaniu swoich prac, które umieszczone zostały na wystawie.


Joomla templates by a4joomla