Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Moja mama jest...."

26 maja 2015r.


26 maja w Dniu Matki odbył się Koncert Rodzinny przygotowany przez Gminne Centrum Kultury Informacji i Rekreacji w Poczesnej. Uroczystość miała miejsce w sali konferencyjnej przy Hali Sportowej. Na występ przybył wójt gminy Poczesna z najserdeczniejszymi życzeniami dla wszystkich Mam. W konkursie brali udział uczniowie naszej szkoły. Miło nam poinformować, że trójka naszych uczennic znalazła się w gronie laureatów tego konkursu.Wśród uczestników z klas młodszych Lena Pietrzak otrzymała II miejsce, Daria Krakowska - wyróżnienie, a Natalia Jędryszczak z kl 6b w kategorii klas 4-6 zajęła  II miejsce. Gratulujemy dziewczynkom i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunowie konkursu Agnieszka Kulińska i Urszula Bednarek.Joomla templates by a4joomla