Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XIII Przegląd Teatrzyków Malucha

27 maja 2015r.


     27.05.2015 r. 26 uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 52 im. Małego Powstańca w Częstochowie wzięło udział w XIII Przeglądzie Teatrzyków Malucha organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Częstochowie. Uczniowie przygotowani przez panią Jolantę Lichotę – Aboud oraz panią Iwonę Orman wystawili fragment książki Janusza Korczaka „Król Maciuś Pierwszy” i ujęli swym wdziękiem aktorskim, nowoczesną interpretacją tekstu i wspaniałą scenografią pozostałych konkurentów zdobywając w konkursie I miejsce. Wszystkim młodym aktorom należą się gorące brawa, a naszym uczniom ogromne GRATULACJE!

 Opiekun SK TPD  Edyta Krześ


Joomla templates by a4joomla