Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Królewna Śnieżka


Serce nie musi być duże, by przyjaźń dawało.

Wystarczy takie maleńkie, żeby uczucia skrywało.

Serce jest jak ogród, gdzie rosną przyjaźni kwiaty,

a każdy kto je pielęgnuje - to człowiek bogaty.

16 maja 2015r.


     To dzień kolejnej premiery przedstawienia  naszego szkolnego teatru - „TEATRU 52”. Zobaczyliśmy spektakl opracowany na podstawie baśni braci Grimm. To opowieść o niszczycielskiej konsekwencji zazdrości , ale i mocy przyjaźni, o ogromnej sile miłości, która sięga po niemożliwe. Uczestniczenie w spektaklu jest dla każdego dziecka wielkim przeżyciem i wydarzeniem, gdzie może zaprezentować swoje talenty i umiejętności kształtowane pod okiem nauczycieli.

Obsada:

Śnieżka – Natalia Maciejczyk

Królowa Julia Zawada

Książę Rafał Czerwik

Myśliwy – Szymon Arkit

Zwierciadło – Dominika Stucka

Mędrek Julia Kurzacz

Gburek Mikołaj Musialak

Apsik Daria Krakowska

Gapcio – Zuzanna Orzełek

Płaczek – Joanna Helińska

Śpioch – Hubert Marczak

Nieśmiałek Klaudia Niedbała

Narratorzy – Klaudia Krawczyk, Martyna Pinkosz, Natalia Sówka

Tancerze:

 Natalia Grzybowska, Julia Jaworska, Daria Kalynowycz, Wiktoria Jakubowska, Kaja Cierpiał, Klaudia Pluta, Agata Kawelczyk, Hanna Siciak, Maja Sobczyk, Kataryna Kalynowycz, Zuzanna Szerszeń, Klaudia Marczak, Julia Przewoźna, Laura Nowak,  Filip Malinowski

Zespół  wokalny:

Martyna Pinkosz, Klaudia Krawczyk, Patrycja Kubanek, Julia Kurzacz, Wiktoria Majchrzak, Julia Zawada, Kamila Andruszkiewicz,  Natalia Maciejczyk,  Natalia Sówka, Zuzanna Orzełek, Zuzanna Klecha, Alicja Boleń, Dominika Pędzioch, Joanna Helińska

Projektowanie  zaproszeń,  afiszy  teatralnych, biletów  wstępu oraz  ich  kolportaż: Kamila Kaszyńska, Wiktoria Kott, Jowita Sosna

 

Reżyseria: mgr Iwona Orman,  mgr Małgorzata  Piekarczyk

Oprawa muzyczna i przygotowanie wokalistów:   mgr Lidia Jeziorowska

Układy taneczne: mgr Małgorzata Grajcar, mgr Lidia Knaś – Wróbel

Projekt scenografii, nagłośnienie i oświetlenie:  p. Artur Golachowski

Elementy dekoracji i charakteryzacja : mgr Agnieszka Krętuś, mgr Małgorzata Skubała, mgr Katarzyna Górniak

Konstrukcja scenografii:  p. Artur Golachowski, mgr Piotr Bińczyk, mgr Sławomir Fujarski, mgr Tomasz Koniecki, p. Andrzej Gędek, p. Jarosław Mądrzyk, p. Henryk Trzepizur

Szycie kostiumów : p. Elżbieta Garus,  p. Agnieszka Imiołczyk,  p. Agata Orman

Zaproszenia: mgr Urszula Bednarek,

Impresariat: mgr Barbara Rusinek - Nowak

Producent : Dyrektor Szkoły mgr Bożena Golachowska


Joomla templates by a4joomla