Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień dziecka

1 czerwca 2015r.


     1 czerwca tradycyjnie świętujemy w naszej szkole Dzień Dziecka i jednocześnie Dzień Bez Przemocy. W tym dniu wszyscy ubrani w czerwone stroje zgromadziliśmy się na sali gimnastycznej, gdzie obejrzeliśmy scenki pt. „Stop przemocy” , w których wzięli udział uczniowie z różnych klas, przygotowani pod kierunkiem p. Edyty Krześ. Kolejną częścią dnia był udział w zabawach sportowych na boisku, na placu zabaw, na torze przeszkód i w miasteczku rowerowym,  które przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego p. Małgorzata Grajcar i p. Sławomir Fujarski oraz p. Urszula Bednarek.

Utracone siły fizyczne bardzo wzmacniały klasowe pikniki, gdzie w miłym towarzystwie i w niecodziennych warunkach pałaszowano z wielkim apetytem łakocie przygotowane przez rodziców.

 Dziękujemy rodzicom za pomoc i współpracę


 

Joomla templates by a4joomla