Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Maj – miesiącem języka angielskiego

maj 2015r.


     Miesiąc maj upłynął w naszej szkole, jako czas aktywności językowej. Uczniowie klas I – VI pracowali metodami projektowymi i pogłębiali swoje umiejętności językowe poprzez ciekawe metody dydaktyczne. Tworzyli mapy myśli, gry gramatyczno – dydaktyczne oraz grupowe i indywidualne projekty dotyczące jedzenia, zdrowia oraz zawodów. Tworzyli klasowe pamiętniki z wakacji. Uczniowie klas VI tworzyli scenki pokazujące wizytę u lekarza oraz kręcili teledyski do swoich ulubionych piosenek. Młodsze dzieci miały również okazję do codziennego obcowania z grami i zabawami przy pomocy tablic interaktywnych.


Joomla templates by a4joomla