Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs „Jaś i Małgosia”

21 czerwca 2015r.


      W ostatnich dniach roku szkolnego w Teatrze  im. Adama Mickiewicza  odbywał się konkurs plastyczny na plakat do spektaklu „JAŚ I MAŁGOSIA” . Konkurs miał charakter indywidualny,  mogły wziąć w nim  udział dzieci w wieku przedszkolnym oraz młodsze, a także uczniowie szkół podstawowych województwa śląskiego.  Celem konkursu na pracę plastyczną inspirowaną bajką „Jaś i Małgosia” było promowanie sztuki teatralnej wśród najmłodszych oraz umożliwienie dzieciom realizacji własnych pomysłów plastycznych i ich prezentacji w Teatrze.  Nagrodzone i wyróżnione prace były prezentowane na specjalnej wystawie plastycznej w budynku Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie, podczas spektaklu „Kopciuszek”, prezentowanego na zakończenie sezonu w dniu 21 czerwca 2015. Wśród laureatów znaleźli się Jan Dyndał z klasy 4a  (I miejsce), oraz Kamila Andruszkiewicz , klasa 6b- wyróżnienie. Poniżej prezentujemy wszystkie prace z naszej szkoły, wszystkie są wyjątkowe i zasługują na wyróżnienie, Laureatom gratulujemy. Prace przygotowano pod kierunkiem Urszuli Bednarek. 

Joomla templates by a4joomla