Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zakończenie roku szkolnego

26 czerwca 2015r.


      Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się 26 czerwca 2015 roku.
Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego przez społeczność szkolną, Pani Dyrektor Bożena Golachowska przywitała zaproszonych gości, pracowników szkoły oraz uczniów. Szczególne słowa uznania skierowała do rodziców, dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie. W swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. Gratulowała młodzieży wyników w nauce, a także życzyła słonecznych wakacji.

Po uroczystych przemówieniach, odśpiewaniu hymnu szkoły i wyprowadzeniu sztandaru, Pani Dyrektor wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, stuprocentową frekwencję. Nagrody odbierali także uczniowie za całoroczną pracę w kołach i organizacjach. Miłym akcentem były także życzenia przedstawiciela Rodziców i reprezentanta nauczycieli, skierowane do opuszczających mury szkoły uczniów klas szóstych. Potem nastąpiła część artystyczna uroczystości. Na chwilę widownia mogła się wsłuchać w powiew letniego wiatru. Artyści w sposób szczególny zwrócili się do swoich nauczycieli. Podziękowali nauczycielom za ich wysiłek oraz życzyli dyrekcji, gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły, zaproszonym gościom, koleżankom oraz kolegom słonecznych i pięknych wakacji. W tym ważnym momencie rodzice uczniów klas szóstych podziękowali wszystkim pracownikom szkoły za trud włożony w wychowanie dzieci. Klasy szóste przekazały klasom pierwszym KAPSUŁĘ CZASU. Zawarły w niej swoje pozytywne przemyślenia dotyczące szkoły i rady, z których młodsi koledzy mogą skorzystać przez następne lata nauki. Natomiast uczniowie opuszczający szkołę zostali obdarowani przez samorząd uczniowski drobnymi upominkami.

Kiedy szóstoklasiści otrzymali świadectwa z rąk Pani Dyrektor i wychowawców klas, stali się naszymi absolwentami.  Będziemy o nich pamiętali.Pożegnali się oni z nami wspólną piosenką, a w powietrze pofrunęły ich birety .

 

Odpowiedzialni za przygotowanie uroczystości zakończenia roku szkolnego:

Część artystyczna: mgr Michał Jarząbek , mgr Małgorzata Piekarczyk

Oprawa muzyczna: mgr Lidia Jeziorowska

Dekoracja: mgr Urszula Bednarek

Pomoc techniczna: mgr Sławomir Fujarski i pracownicy obsługi


Joomla templates by a4joomla