Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wiosenne łamigłówki dla ciała i główki

28 kwietnia 2015r.


Wraz z początkiem wiosny, w naszej szkole, odbył się Międzyszkolny Konkurs Interdyscyplinarny  dla klas I – III  pod hasłem: „Wiosenne łamigłówki dla ciała i główki”. Sześcioosobowe drużyny z siedmiu częstochowskich szkół zmagały się z zadaniami z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej oraz z konkurencjami sprawnościowymi. Oto punktacja i wyniki zmagań:

         I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 – 144 punkty

         II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 21 – 142 punkty

         III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 39 – 135 punktów

         IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 36 – 133 punkty

         V miejsce – Zespół Szkół nr 2 – 131 punktów

         VI miejsce – Szkoła Podstawowa nr 52 – 129 punktów

         VII miejsce – Szkoła Podstawowa nr 34 – 128 punktów

Gratulujemy zwycięzcom !

Konkurs został przygotowany przez zespół nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i wychowania fizycznego.


Joomla templates by a4joomla