Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie klas 4 i 5 z absolwentką naszej szkoły

16 czerwca 2015r.


    W czerwcu gościliśmy w naszej szkole naszą absolwentkę panią Ewelinę Pierzynę.  Pani Ewelina jest sportowcem. Specjalizuje się w biegach krótkich. Jej koronnym dystansem jest bieg na 400 metrów.  Jako uczennica nigdy nie stroniła od lekcji wf i zajęć sportowych. Brała udział we wszystkich możliwych zawodach i osiągała najwyższe lokaty w sportach drużynowych i LA. To do niej należą rekordy naszej szkoły ustanowione w oficjalnych zawodach. Sport wcale nie przeszkadzał jej w nauce, bo jak mówi: „Im więcej obowiązków tym lepiej zaplanowany jest dzień. Nie gubimy czasu”.

W swoim dorobku ma wielokrotnie obroniony tytuł mistrzyni Śląska, wysokie lokaty na imprezach krajowych jak i międzynarodowych.  W tym roku zawodniczka znalazła się w pierwszej dziesiątce Polski. Największym jej osiągnięciem jest 4 miejsce zdobyte na Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych na dystansie 300m. Od trzech lat należy to Kadry Narodowej B (zaplecze tej właściwej Kadry Polski).

http://www.domtel-sport.pl/statystykaLA/personal.php?page=profile&nr_zaw=38153&<r=1

{gallery}img14_15/Ewelina{/gallery)


Joomla templates by a4joomla