Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

" Gramy dla ...Jasia"

12 czerwca 2015r.


     Gramy dla ...Jasia" to impreza zainicjowana i zorganizowana przez rodziców uczniów klasy 3b, dedykowana Jasiowi Stuckiemu i jego rodzinie. W imprezie wzięli udział młodzi piłkarze z naszej szkoły oraz z innych zaproszonych i zaprzyjaźnionych klubów sportowych, nasze cheerleaderki prowadzone przez p. Lidię Knaś- Wróbel, mali artyści teatralni przygotowani przez p. Jolantę Lichotę-Abud i p.Iwonę Orman oraz  mażoretki przygotowane przez p. Annę Kościuch. Impreza połączona z piknikiem rodzinnym zgromadziła wielu mieszkańców osiedla, przyjaciół rodziny Jasia i sympatyków szkoły, a co najważniejsze przyniosła wiele radości i wzruszeń Jasiowi – pierwszemu zawodnikowi na boisku. Było to pożegnalne spotkanie, gdyż Jasiu wraz ze swoją rodziną zmienia miejsce zamieszkania i od nowego roku będzie uczęszczał do szkoły w innej dzielnicy.

Życzymy mu powodzenia w nowej szkole i aby zachował o nas same dobre wspomnienia!


Joomla templates by a4joomla