Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wiosenne warsztaty Klubu Dobrych Rączek w Zespole Szkół Specjalnych nr 23

19 maja 2015r.


     19 maja nasi uczniowie pojechali ponownie do Zespołu Szkół Specjalnych nr 23, aby po raz drugi przeprowadzić warsztaty dekoracji dla uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Zostaliśmy serdecznie przywitani i nie obyło się bez wspólnych żartów. Tym razem do znanej nam klasy III i jej opiekuna pani Barbary Kołodziejczyk dołączyli uczniowie niższej klasy z opiekunem panią Żanetą Maszkowską. W wesołej atmosferze powstawały kwiaty i laurki dla mam. To druga i ostatnia nasza wizyta na ulicy Legionów, Zespole Szkół Specjalnych nr 23 im. Janusza Korczaka w Częstochowie. Przynajmniej na ten rok szkolny…ale kto wie? Może kiedyś tam powrócimy.

(galleryaaaa0img14_15/klub_dobrych_raczek{/gallery}


Joomla templates by a4joomla