Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Program „Będę dobrym człowiekiem”

czerwiec 2015r.


     Program „Będę dobrym człowiekiem” był realizowany w klasach I – III w wymiarze całorocznym. Obejmował zagadnienia z zakresu: komunikacji werbalnej i niewerbalnej, kultury słowa, tolerancji, asertywności, bezpieczeństwa w sieci, kształtowania umiejętności rozwiązywania problemów rówieśniczych, poznania praw człowieka i ich przestrzegania, stosowania zasad savoir – vivru w różnych miejscach i sytuacjach.

 W ramach spotkań uczniowie przedstawiali i omawiali scenki rodzajowe, słuchali pogadanek, korzystali z projekcji filmów edukacyjnych, uzupełniali karty pracy, korzystali z bogatego zestawu odpowiedniej literatury dziecięcej z biblioteki szkolnej, brali udział w dyskusjach, wykonywali tematyczne prace plastyczne. Zajęcia prowadziła p. pedagog Edyta Krześ, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej p. Lidia Knaś – Wróbel oraz nauczyciel bibliotekarz p. Barbara Rusinek –Nowak.


Joomla templates by a4joomla