Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rozpoczęcie roku szkolnego

2 września 2015r.


     Wakacje dobiegły końca. We wtorek 01.09.2015 r. odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Szkolnego 2015/16. Po Mszy świętej w kościele parafialnym, wszyscy zgromadzili się na sali gimnastycznej. Na  początku  głos zabrała pani dyrektor Bożena Golachowska, która serdecznie powitała zebranych. Szczególnie serdeczne słowa skierowała do „pierwszaków”. którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły.

Po części oficjalnej uroczystości, odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów klas III – VI,  przygotowana  pod kierunkiem p. Iwony Rachwał  i p. M. Skubały .Nad oprawą muzyczną czuwała p. Lidia Jeziorowska.

Następnie uczniowie udali się z wychowawcami do swoich sal. Uśmiechnięte, opalone  twarze  to optymistyczny początek roku szkolnego, który na pewno przyniesie  wiele sukcesów i niezapomnianych wrażeń.


 

 

 

Joomla templates by a4joomla