Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uroczystość miejska z udziałem naszego Pocztu Sztandarowego

20 września 2015r.


W niedzielę, 20 września odbyły się uroczystości miejskie upamiętniające Dzień Sybiraka i 76. rocznicę napaści sowieckiej na Polskę.  Nasz Poczet Sztandarowy          w składzie Mateusz Stegliński – chorąży,  Martyna Pikosz i Julia Krzacz – asysta pod opieką pani Edyty Krześ uczestniczył w tej uroczystości. Uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę wyróżniając się nie tylko wzorową postawą ale i eleganckim strojem, na co zwracali uwagę pozostali uczestnicy. 

                                                                                                                                      Opiekun Pocztu Sztandarowego               Edyta KrześJoomla templates by a4joomla