Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejskie obchody Dnia Państwa Podziemnego i 76. rocznicy powstania Szarych Szeregów z udziałem naszego Pocztu Sztandarowego.

27 września 2015r.


         27 września 2015 r. po raz drugi nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę podczas uroczystości miejskich organizowanych przez Urząd Miasta Częstochowy oraz Komendę Hufca ZHP Częstochowa. Uroczystość Dnia Państwa Podziemnego i 76. rocznicy powstania Szarych Szeregów rozpoczęła się zbiórką na Placu Biegańskiego, przemarszem na Plac Pamięci Narodowej   w asyście orkiestry dętej, a zakończyła ceremoniałem harcerskim, wystąpieniami publicznymi, Apelem Poległych i złożeniem kwiatów pod Pomnikiem.

                                                                          Opiekun Pocztu: Edyta KrześJoomla templates by a4joomla