Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs "Rowerowa moda"

22 wrzesnia 2015r.


     "Rowerowa moda"- to konkurs,  który był częścią częstochowskich obchodów Europejskiego  Tygodnia Transportu Zrównoważonego. Podsumowanie wydarzenia, którego organizatorami był ZHP Hufiec Częstochowa i Urząd Miasta Częstochowa  odbyło  się w dniu 22 września 2015 roku o godz. 11.15 podczas pikniku na Placu Biegańskiego. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 76 uczniów z 19 szkół podstawowych i gimnazjów. Prace uczennic naszej szkoły Julii Kurzacz i Martyny Pinkosz z klasy 6a zostały bardzo wysoko ocenione przez Jury konkursu i dziewczynki zajęły dwa czołowe miejsca (Julia- 1 miejsce, Martyna - 2 miejsce)w swojej kategorii -klas 4-6. Uczennice otrzymały w nagrodę plecaki turystyczne. Prace przygotowano pod kierunkiem Urszuli Bednarek.Joomla templates by a4joomla