Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ekologia jest nam bliska- czyli filmujemy jak segregujemy

wrzesień 2015r.


     Tematyka ekologiczna jest bliska naszej szkole. We wrześniu szkolny zespół wokalny "Dominanta" w składzie : Patrycja Kubanek, Wiktoria Majchrzak, Martyna Ziemlewska, Julia Kurzacz, Wiktoria Kosela, Klaudia Krawczyk, Martyna Pinkosz, Dominika Pędzioch, Zuzia Klecha, Natalia Sówka, Kataryna Kalynowycz, Asia Helińska  pod kierownictwem pani Lidii Jeziorowskiej nagrał piosenkę o śmieciach pt "Ktoś nas pozbierał..." Utwór ten stał się motywem przewodnim teledysku konkursowego klas 5-tych "Trenuj zdrowe nawyki- będą z tego wyniki, czyli filmujemy jak segregujemy.."

Prezentowany poniżej teledysk to praca konkursowa. Mamy nadzieję, że spodoba się również jury, my świetnie bawiliśmy się  przygotowując ten film:

Praca przy teledysku przebiegała bardzo sprawnie, nasi aktorzy rewelacyjnie szybko przygotowali kolejne ujęcia- pracę śledziły oczy rodziców, którzy nas dopingowali, było wiele śmiechu i zabawy, a efekt- zobaczcie sami:

 https://www.youtube.com/watch?v=xIaLSsa3Dgo

W filmie wystapiły:Kataryna Kalynowycz, Dominika Pędzioch, Zuzia Szerszeń, Asia Helińska, Marlena Kubicka- uczennice klas 5   (projekt przygotowany przez Urszulę Bednarek, Dorotę Odyjas-Pielat,  Lidię Jeziorowską)


Joomla templates by a4joomla