Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Inauguracja Szkolnego Roku Sportowego

11 września 2015r.


  XXX   W piątek, 11 września, rozpoczęliśmy w naszej szkole nowy rok sportowy.  Jak zawsze, otwarcie odbyło się z pełnym ceremoniałem olimpijskim, wciągnięciem flagi i zapaleniem znicza. Po złożeniu sportowego ślubowania przez uczniów, pani Dyrektor Bożena Golachowska oficjalnie otworzyła szkolny rok sportowy i zaprosiła wszystkich uczniów do rywalizacji o Puchar Dyrektora Szkoły. Wszyscy udaliśmy się na boiska szkolne, gdzie klasy starsze rywalizowały w trójboju LA, a klasy I-III w grach i zabawach ruchowych.

Puchar Dyrektora Szkoły w kategorii klas starszych wywalczyła klasa 6b, miejsce drugie zajęła klasa 5a, a trzecie  4b. W kategorii klas młodszych I miejsce zajęła klas 2a, II miejsce 1c, a miejsce III klasa  3a i 3b. Nasze zmagania uchwyciły obiektywy szkolnych reporterów.


Joomla templates by a4joomla