Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Zdrowego Śniadania

21 października 2015r.


      W ramach realizacji programu"Trzymaj  formę" p. Katarzyna Kłos i SSU w dniu 21.10.2015r.  przeprowadzili szkolna akcję Śniadanie daje moc . Dla uczniów klas pierwszych  pyszne , zdrowe drugie śniadanie  przygotowali  Rodzice, ale już uczniowie klas drugich i trzecich śniadanie robili  sami  pod  uważnym wzrokiem wychowawców.Wśród klas starszych na wyróżnienie  zasługuje klasa 4a. Uczniowie tej klasy wykazali się znajomością prawidłowego odżywiania i  pomysłowością  w robieniu kanapek. Przedstawiciel SSU Dominik  Kott w pomysłowym stroju częstował uczniów i pracowników szkoły  pysznymi, polskimi jabłkami. Wszystko  do zobaczenia na zdjęciach . Rodzice pamiętajcie o drugim śniadaniu dla swojego dziecka - Śniadanie daje moc.


Joomla templates by a4joomla