Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podsumowanie projektu „Bezpieczne życie”

28 września 2015r.


     W naszej szkole miało miejsce podsumowanie miejskiego projektu pt. „Bezpieczne życie”, w którym uczestniczyli uczniowie z klas 3a i 3b wraz z wychowawcami. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Urzędu Miasta Częstochowy z panem wiceprezydentem  Ryszardem Stefaniakiem na czele oraz panią Naczelnik Wydziału Edukacji UM Magdaleną Dębską, a także przedstawiciele Straży Pożarnej, policji oraz nauczyciele częstochowskich szkół uczestniczących w projekcie. Dokonano wręczenia nagród w konkursie pt. „Policjant, strażak, ratownik w oczach dziecka”. W gronie laureatów znaleźli się również nasi uczniowie: Maja Mazur (3a), Wiktoria Anders (3b), Hania Siciak (3b), Marcin Kaczmarzyk (3b), Sara Bajor (3b). Spotkanie uświetniły pokazy OSP w Dźbowie. Uczniowie mieli okazję poznać zasady udzielania pierwszej pomocy w oparciu o instrukcje i pokaz na fantomie przeprowadzony przez p. Iwonę Orman i p. Agnieszkę Kulińską oraz obejrzeć z bliska specjalistyczne wozy strażackie, a także spróbować swoich sił na strażackim torze przeszkód.


Joomla templates by a4joomla