Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkoła z pompą!

18 listopada 2015r.


Szkoła z pompą !

     W listopadzie wzięliśmy udział w  konkursie na wspólne pompowanie! Celem projektu „Szkoła z pompą”  jest włączenie dzieci i młodzieży do walki ze stereotypowym postrzeganiem osób z dziecięcym porażeniem mózgowym oraz zachęcenie ich opiekunów do śledzenia postępów medycyny i nowych refundowanych terapii, które mogą skutecznie pomóc ich podopiecznym. Na zwycięzców czeka nagroda główna - trening siatkówki z Piotrem Gruszką. W filmie udział wzięli wszyscy uczniowie, którzy pod okiem nauczycieli robili pompki,  natomiast szczególne podziękowania należą się uczniom klasy 2a i wychowawcy pani Jolancie Lichocie-Aboud  za wielkie zaangażowanie w  przygotowanie akcji.  Serdecznie Wam wszystkim dziękujemy za odruch serca.

Oto nasz film konkursowy.

https://youtu.be/K2Uiz21oBDA

Opiekunowie Szkolnego Samorządu Uczniowskiego


 

Joomla templates by a4joomla