Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs "Piernikowe Cuda"

9 grudnia 2015r.


     Drugi tydzień grudnia to czas, kiedy naszą szkołę spowił aromat korzennych przypraw i pierników. Wszystko to wydarzyło się za sprawą Konkursu Rodzinnego "Piernikowe Cudeńka". Uczniowie naszej szkoły z rodzicami i  dziadkami  przygotowali przecudne piernikowe dzieła: domki z pierników, choinki, sanie z reniferami, bałwanki, gwiazdki, serca, prawdziwe piernikowe cuda!!!

Mieliśmy ogromny kłopot, jak wybrać te najpiękniejsze z najpiękniejszych, wszystkie prace urzekały pomysłowością, doskonałym wykonaniem, bogactwem środków, estetyką.... Decyzje o wyborze tych najpiękniejszych były bardzo trudne. Wszyscy zasłużyliście na ogromne brawa, podziękowania i wyrazy ogromnego szacunku za wielki wysiłek w przygotowanie tych słodkich dzieł sztuki.

SZANOWNI RODZICE I DZIADKOWIE! Składamy Wam gorące podziękowania za Waszą pracę z dziećmi. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tych prac. Wyniki ogłosimy niebawem. Piernikowe cuda zostaną sprzedane na szkolnym kiermaszu, a wpływ uzyskany ze sprzedaży zasili konto Rady Rodziców. Zapraszamy do galerii, gdzie możecie zobaczyć część tych niesamowitych wypieków.                          

Organizatorzy Konkursu- Szkolny Samorząd Uczniowski


Joomla templates by a4joomla