Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztaty plastyczno – techniczne

14grudnia 2015r.


14 grudnia b.r. w naszej szkole odbyły się warsztaty plastyczno – techniczne o tematyce świątecznej w ramach zajęć Klubu Ucznia Zdolnego. Zajęcia poprowadziła zaproszona do naszej szkoły pani Izabela Zajdel, specjalizująca się w artystycznych wyrobach  dekoracyjnych. Uczniowie pod okiem plastyczki wykonali ręcznie robione ozdobne pudełka będące opakowaniem na prezenty świąteczne oraz bileciki do prezentów. Rezultat pracy warsztatowej był imponujący, gdyż w uczniach drzemie niesamowity potencjał uzdolnień.

Opiekunki Klubu Ucznia ZdolnegoJoomla templates by a4joomla