Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tydzień eTwinningu

listopad 2015r.


     W tym roku szkolnym uczniowie z klas I – VI uczestniczyli w tygodniu eTwinningu  w towarzystwie czterech żywiołów. Miało to związek z projektem programu Erasmus + pt. 4 for life, który nasza szkoła realizuje na platformie eTwinning w tym roku szkolnym.

Uczniowie  klas I – III rozmawiali o wodzie. Szukali odpowiedzi na pytania jakie zwierzęta pływają po/pod wodą, jakie rośliny rosną wokół jezior i rzek , w jaki sposób woda jest zanieczyszczana i co należy zrobić aby temu zapobiec. Ich starsi koledzy rozwiązywali rebusy dotyczące ziemi oraz przeprowadzali eksperymenty z powietrzem. Próbowali odpowiedzieć na pytania czy powietrze można zobaczyć, usłyszeć lub zabrudzić. Wspólnie tworzyli prace plastyczne, które przedstawiały pozytywne i negatywne skutki działania powietrza oraz podpisywali w języku angielskim przedmioty, które poruszają się dzięki wiatrowi.


Joomla templates by a4joomla