Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pasowanie na Świetlika

5 listopada 2015r.


      W listopadzie odbyło się Pasowanie na Świetlika. Jak co roku, uczniowie klas pierwszych, w uroczysty i oficjalny sposób zostali przyjęci do grona dzieci świetlicowych. Po wykazaniu się wiedzą, sprytem, sprawnością fizyczną oraz znajomością zasad obowiązujących na świetlicy, uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie i w pełni zasłużyli na miano „Świetlików”. Na zakończenie uroczystości, a na początek szkolnej i świetlicowej przygody – „Świetliki” otrzymały drobne upominki.  Życzymy im samych radosnych dni w naszej szkole!


Joomla templates by a4joomla