Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dni Biblioteki Szkolnej

październik 2015r.


     Październik to miesiąc, w którym biblioteki szkolne szczególnie tętnią życiem i przyciągają rzesze czytelników. Dzieje się to za sprawą różnych ciekawych działań, które proponuje biblioteka. Z tej okazji w naszej szkole odbyło się spotkanie z zaproszoną panią bibliotekarką z biblioteki osiedlowej – p. Anną Majchrzak, która zaprezentowała dzieciom z klas młodszych ciekawy zestaw książek i oczywiście przeczytała jedną z nich. Wiele emocji budziły krzyżówki, które najmłodsi czytelnicy bardzo lubią oraz drobne upominki, jakie można było za prawidłową odpowiedź uzyskać.

Duża ilość dzieci odpowiedziała na propozycję  wzięcia udziału w sesji fotograficznej, wybranych przez siebie postaci z literatury dziecięcej. Warunkiem było przygotowanie przebrania, charakteryzacji oraz rekwizytów i zaprezentowania się wraz z książką, z której postać pochodzi.

Obchodom Dni Biblioteki towarzyszyła wystawa nowości książkowych, w które obfitują nasze zbiory, a gablota korytarzowa zachęcała do odwiedzania biblioteki.


Joomla templates by a4joomla