Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Edukacji Narodowej - Pasowanie pierwszaków

14 października 2015r.


 

     W dniu Święta Komisji Edukacji Narodowej 14 października tradycyjnie w naszej szkole odbywa się „Pasowanie” na ucznia klasy pierwszej. Dzieci, które w tym roku szkolnym po raz pierwszy przekroczyły próg szkolny tym samym rozpoczęły swoją wielką przygodę. Uczniowie klas pierwszych zaprezentowali swoje talenty, wykonali zadania oraz popisali się wiedzą i umiejętnościami. Dyrektor Szkoły Pani Bożena Golachowska przyjęła od uczniów ślubowanie i każdego z nich pasowała na ucznia Szkoły Podstawowej nr. 52 im. Małego Powstańca w Częstochowie. Rodzice naszych pierwszoklasistów spisali w formie listu marzenia swoich dzieci, które zostały zapakowane do kapsuły czasu i pod koniec klasy szóstej zostaną odczytane

Podczas tego radosnego szkolnego święta nie zabrakło również życzeń od uczniów i rodziców dla wszystkich pracowników szkoły. Uroczystość zakończyły życzenia dla świeżo upieczonych uczniów od starszych kolegów ze szkoły z Samorządu Uczniowskiego, zaproszonych gości, wychowawczyń, i rodziców. Nie obyło się bez zdjęć, których maleńki wycinek prezentujemy.


Joomla templates by a4joomla