Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bal karnawałowy

24 stycznia 2016r.


     Aby tradycji naszej szkoły stało się zadość oraz, by w pełni korzystać z wesołego czasu karnawału, spotkaliśmy się wszyscy razem w pewne sobotnie popołudnie, zaopatrzeni w dobry humor i przebranie. W tym roku na sali balowej dominował klimat piracki, ale nie zabrakło również pięknych księżniczek, rycerzy, milusińskich zwierzaków i innych postaci z baśni i filmów dla dzieci. Zaproszony wodzirej czuwał nad dobrą zabawą wszystkich gości, których do tańca zachęcała radosna muzyka. Na buziach naszych dzieci rozkwitały różnokolorowe kwiaty, barwne motyle, a nawet zamieniały się w groźne zwierzęta, a wszystko to za przyczyną wprawnych pędzelków naszych utalentowanych pań. Aby podreperować swoje siły po intensywnych harcach na parkiecie, można było skosztować pysznych ciast w kawiarence lub innych łakoci w sklepiku.

Cieszymy się, że w balu dla dzieci uczestniczy też coraz więcej rodziców. To bardzo miły, wspólnie spędzony czas.


Joomla templates by a4joomla